Podsumowanie inicjatywy ,,Mamy Czas na Relacje" dofinansowanej z NCK.

W ramach inicjatywy pn. ,,Mamy Czas na Relacje" terespolskich mam z Klubu MAMYCZAS Terespol, która została sfinansowana w ramach projektu ,,Aktywni Mieszkańcy - Inspirujące Miasto" ze środków Narodowego Centrum Kultury z programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2018, zorganizowano na przestrzeni lata i jesieni br. spotkania animacyjno-warsztatowe dla mam z dziećmi.

ARTYKUŁ >>>>

GALERIA >>>>

W spotkaniach, które miały na celu aktywizację kobiet, uczestniczyło zazwyczaj kilka - kilkanaście osób - głównie były to młode mamy z dziećmi, ale uczestniczyli również tatusiowie. Dzieci także miały w tym czasie ciekawe pro rozwojowe gry i zabawy prowadzone przez animatorkę.                

Spotkania odbywały się w zależności od pogody przy Prochowni Terespol, Sali Swobodnej Zabawy MamyCzas Terespol i Parku Miejskim.

Inicjatywa ,,Mamy Czas na Relacje" została dofinansowana w ramach zadania ,,Aktywni Mieszkańcy - Inspirujące Miasto", na które MOK Terespol otrzymał dofinansowanie z programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018 realizowanego przez Narodowego Centrum Kultury.