DZIEŃ KOBIET w Terespolu (artystycznie i sportowo) w MOK i GALERII SMAKÓW - 10.03.2018. Relacja

 Międzynarodowy Dzień Kobiet w Terespolu świętowano w sobotę 10 marca na sportowo i artystycznie. Były mecze piłkarskie, pokazy taneczne, występy teatralne i muzyczne oraz loteria z nagrodami. Od 13:00 w hali sportowej rozpoczęły się sportowe atrakcje: otwarte zajęcia cardio dance, mecze kobiecych drużyn w piłkę nożną oraz pokaz taneczny zespołu FLESZ.

ARTYKUŁ >>>

GALERIA >>>

Galeria Biała24 >>>

Relacja RadioBiper >>>

Bialskie Forum I >>>

Druga część obchodów miała charakter artystyczny i odbyła się w restauracji Galeria Smaków. Przygotowane były stoiska z ozdobami rękodzielniczymi i perfumami. Program artystyczny rozpoczął się od prelekcji na temat aktywności społecznej kobiet, którą zaprezentowała Aleksandra Chomik ze Stowarzyszenia ,,Bona Fides". Zaprezentowały się również lokalne aktywistki - młode matki z Klubu ,,Mamy Czas" Terespol. Kolejną trakcją był spektakl teatralny pt. ,,O matko z córką" w wykonaniu Angeliki Olszewskiej.

Dalszą część imprezy rozpoczęły oficjalne życzenia oraz kwiaty dla każdej z pań, które wręczył burmistrz Jacek Danieluk wspólnie z radnym Andrzejem Łukasiakiem. Po czym rozlosowano ok 30 prezentów ufundowanych przez sponsorów.

Na zakończenie wystąpił bialski zespół BREVIS zaprezentował świetne, subtelne aranżacje znanych polskich i anglojęzycznych przebojów. Prawdziwa muzyczna uczta dla duszy. Nie obyło się bez bisu.