Konkurs na logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Terespolu 08-15.05.2014

W dniu 21 maja 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Terespolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego na logo biblioteki, zorganizowanego z okazji Tygodnia Bibliotek, obchodzonego w dniach 8-15 maja 2014 roku pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”. Konkurs był skierowany do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miasta Terespol. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie stworzenie znaku graficznego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Terespolu w dowolnej technice plastycznej lub komputerowo w programie graficznym.


GALERIA >>>>>>>>>>>>>>>>

Na konkurs wpłynęło 40 prac, które oceniła komisja konkursowa i przyznała następujące nagrody :
I miejsce – Michał Papiński 
II miejsce – Dominika Maciuk i Kacper Mikołajczuk 
III miejsce – Ewelina Barmosz i Ewelina Mikołajuk 
Wyróżnienia – Julia Nieścioruk i Eliza Stefaniuk 
Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody książkowe, a pozostałym uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia wystawy z pracami laureatów do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Terespolu. Dziękujemy dzieciom i młodzieży, które wzięły udział w konkursie oraz Paniom – Edycie Drobysz i Danucie Izdebskiej za opiekę artystyczną nad uczestnikami konkursu i wspieranie działań biblioteki. 

 

Zapraszamy również mieszkańców naszego miasta do uczestnictwa w internetowym konkursie wiedzy, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej z okazji obchodów Roku Kościuszkowskiego w powiecie bialskim. Aby wziąć udział należy odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie na stronie internetowej bialskiej biblioteki (http:/www.mbp.org.pl). Konkurs trwa do 30 września 2014 r., na laureatów czekają atrakcyjne nagrody książkowe.