Koncert legendarnej kapeli FARBEN LEHRE w Terespolu (+ Panta Koina i Mariall) 18.10.2013

Farben Lehre w Terespolu !!!

 

Terespol od kilku lat stał się miejscem, w którym chcą koncertować najlepsze zespoły muzyczne w Polsce. W październiku (18.10) na hali sportowej w MOK Terespol, wystąpił zespół Farben Lehre (>>>>) - czołowy przedstawiciel rodzimej sceny punky/reggae. Zespół, pod kierownictwem Wojciecha Wojdy (wokalisty, menedżera i organizatora), funkcjonuje już 27 lat i posiada na swym koncie 10 płyt studyjnych oraz liczne kompilacje, w tym koncertowe. Ostatni album ,,Achtung 2012” ukazał się w 2012 roku.

GALERIA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Żywiołowa muzyka, przemyślane teksty, pozytywny przekaz i koncertowa energia, tak można pokrótce scharakteryzować występy Farben Lehre. Nie inaczej było w Terespolu. Publiczność, przybyła zarówno z miasteczka i okolic a także całego powiatu bialskiego, bawiła się świetnie. Widoczny był szeroki przekrój wiekowy; od nastolatków do przeżywających, podczas imprezy, swą ,,drugą młodość” - czterdziestoparolatków. Takie legendarne utwory jak: ,,Matura”, ,,Spodnie z GSu”, Kolory”, ,,Pozytywka” ,,Helikoptery”, ,,Ferajna”, ,,Terrorystan” czy ,,Kwiaty” oraz najnowszy - ,,Anioły i Demony”, odśpiewywane były, przez rozbujany tłum, wspólnie z zespołem. ,,Farbeni” odwdzięczyli się terespolskiej publiczności trzykrotnie bisując.

  

Spisały się również 2 zespoły supportujące, czyli: Mariall (zespół coverowy, który zaofiarował na koncert własne nagłośnienie i światła wraz z obsługą) oraz Panta Koina (lubelska kapela z 10 letnim stażem, reprezentująca dynamiczną i ostrą mieszankę punk rocka, metalu oraz grunge'u). Zdecydowanie obydwie kapele są godne polecenia wszystkim organizatorom rockowych eventów.

Terespolski koncert zgromadził łącznie ponad 100 osób, co jest naprawdę dobrym, jak na 6-tysieczne miasteczko, wynikiem. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na kolejne w naszym mieście koncerty.

Dziękujemy wszystkim terespolskim sponsorom, bez których koncert by się nie odbył:

1. Sklep Hydrauliczno-Narzędziowy ,,MAJSTER"

2. Sklep RTV, AGD, GSM ,,OMEGA"

3. ,,INFO SERVICE" 

4. Hurt-Detal ,,PANTERA"

5. Centrum Handlowe ,,EVITA"

6. Salon Meblowy ,,TULIPAN"

7. Salon odnowy biologicznej i masażu ,,NAOMI"

8. OUTLET ODZIEŻ

9. Sklep mięsno - spożywczy ,,AGUSIA"

10. Supermarket TESCO

11. Pizzeria ,,SOLARE"

 

Organizatorzy: MOK Terespol, Zespół Farben Lehre

Wsparcie: BCK Biała Podlaska