Hip Hopowy koncert zespołu GUOVA w Terespolu + DTM - w Galerii Smaków (09.03.2013) !!!

W nowo-otwartej restauracji Galeria Smaków (która przeniosła się ze starego lokum do nowego, czyli w miejsce nieistniejącej już restauracji Świętokrzyskiej, dawniej pamiętny KOS) mieszczącej się obecnie w budynku GS ,,Samopomoc Chłopska” (przy parku miejskim), odbył się 9 marca pierwszy, od niepamiętnych czasów, stricte hip hopowy koncert w Terespolu. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów (MOK Terespol), obecnych było ok 150 osób.


GALERIA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Na ,,scenie” jako pierwsi zaczęli chłopaki z DTM >>>>> (Dzieci Trzeciego Milenium) czyli: Suhy, Boniek i Mefju, pochodzący z Terespola i okolic (próby robią w GOK Koroszczyn). Zespół zaprezentował własne utwory do przygotowanych przez siebie bitów, zbierając za swój występ gromkie brawa.

Podobnie taneczny zespół The East Border Crew >>>>> (również z GOK Koroszczyn), który dał popis prawdziwego tańca breakdance. Młodzi b-boye zaprezentowali własne układy choreograficzne. Wypadli świetnie. Wspólnie z DTM stworzyli możliwie najlepszy support przed gwiazdą wieczoru, zespołem GOUVA.


Zespół GUOVA >>>>> to trio złożone z dwójki uzdolnionych beatboxerów i jednocześnie hypemanów (Muza Man i Prus, którzy dali na wstępnie efektowny popis beatboxu) dowodzonych przez przez Aleksandrę ,,GUOVA” Głowińską, utalentowaną przedstawicielkę kobiecego rapu (który ostatnio przeżywa mocny rozkwit na polskiej scenie hip hopowej).

Gouva zaprezentowała swoje utwory zarówno z nowego albumu ,,Śmietnik” (album jest dostępny w sklepach muzycznych) jak również starsze kompozycje. Koncert wypadł świetnie, młodzieży najbardziej podobały się najpopularniejsze utwory z najnowszego albumu czyli: ,Mam to” i ,,Super Girl”, które zdobyły ogromną popularność na youtube. Po koncercie nie obyło się autografów i podpisywania przez GUOVĘ płyt.


Bardzo udana impreza została zorganizowana dzięki uprzejmości i wsparciu:

Agnieszka Drab, właścicielki restauracji Galeria Smaków,

Firmie Hydrauliczno-Narzędziowej ,,MAJSTER” – Krzysztof Kwiatkowski (mieści się naprzeciwko ,,Młodego Lasku”),

Tomaszowi Oleszczukowi z zespołu ,,Trio Dance", który nagłaśniał całą imprezę.

Bez wsparcia wyżej wymienionych osób, tak istotne dla młodzieży wydarzenie, nie doszło by do skutku. Serdecznie im dziękujemy !!!