Hip-Hop Night w Terespolu - 23.03.2019

Hip-Hop Night w Terespolu

Takiej nocy w tym mieście jeszcze nie było. 23 marca br. w terespolskiej restauracji „Galeria Smaków” blisko 150 osób było świadkami wydarzenia, które pozostanie w pamięci na długo. Impreza składała się z bitwy freestyle- ,,Bitwy o Kresy" i koncertów, zarówno raperów sceny lokalnej jak i przyjezdnych. Zanim jednak to nastąpiło, spośród publiczności wylosowano nagrodę specjalną, którą była darmowa pizza bądź tortilla dla jednej osoby w „Galerii Smaków”.

GALERIA >>>>

Biała24 >>>>

Następnie rozpoczęła się bitwa, podczas której o dobry klimat zadbał prowadzący- Paki, a o obiektywne werdykty jury w składzie: Grom, Globus i Danon. W bitwie wzięło udział 6 zawodników, a poziom walk był wysoki. Ostatecznie bezkonkurencyjny okazał się Jakonn z Łosic, wygrywając wszystkie walki i zajmując I miejsce. Na II pozycji uplasował się Uwu z Siemiatycz, natomiast III miejsce zajął GML z Białegostoku.

Po bitwie i jamie freestylowym scenę przejęło 3K Records: Norek, Krycha, Kołodziej, Mikky, Matik, Colmi, Weles oraz Ewelina Krzymowska. Zagrali zarówno starsze i premierowe kawałki. Po nich na scenę wkroczyła ekipa Eyyo Universe w składzie: Itop, Wroobel i Marcoo. Koncerty obydwu formacji będzie pamiętał jeszcze bardzo długo.

Podczas imprezy odbyła się również zbiórka na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnej Kamili Tarasiuk.

Organizatorami eventu byli: Paki oraz 3K Records.

Podziękowania kierujemy do sponsorów: Galerii Zacisze, Sklepu Hydrauliczno-Narzędziowego „Majster”, sklepu „Puchatek”, firmy Kozak Center oraz do Państwa Ewy i Wojciecha Prokopiuków; patronów medialnych: MOK Terespol, Biała24 oraz Terespolskie Studio Filmowe. Dziękujemy również restauracji „Galeria Smaków” za użyczenie lokalu oraz przygotowanie nagrody specjalnej, oraz wszystkim innym osobom i instytucjom którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego aby to wydarzenie się odbyło.

Miejmy nadzieję że w takim albo i szerszym gronie uda się zorganizować kolejną edycję imprezy!

Tekst: Mateusz Prokopiuk

Foto: Terespolskie Studio Filmowe