XV Lecie Klubu Seniora SREBRNY WŁOS - 22.05.2018

W dniu 22 maja 2018 r. odbyła się uroczystość XV lecia Klubu Seniora „SREBRNY WŁOS” w Terespolu. Piętnaście lat działalności Klubu to wiele spotkań, wspólnych wyjazdów i wycieczek to również pomoc i wsparcie w trudnych chwilach naszym członkom. Lata aktywnej działalności to wiele sukcesów, to wiele przyjaciół i zaprzyjaźnionych klubów seniora.

GALERIA >>>

Swoją obecnością uroczystość XV lecia zaszczycili Władze Samorządowe Miasta Terespol z burmistrzem Jackiem Danielukiem i Ewą Zając wiceprzewodniczącą Rady Miasta, Gminy Terespol z wójtem Krzysztofem Iwaniukiem, radną powiatu bialskiego Elżbietą Iwaniuk. Przybyły delegacje współpracujących i zaprzyjaźnionych Klubów i Zespołów: delegacja Klubu Seniora „NADIEŻDA” z Brześcia, delegacja Klubu Seniora „ZŁOTY WIEK” z Małaszewicz, delegacja Klubu Seniora „SALONIK 50+” z Piszczaca, Zespół Śpiewaczy „SENIORKI” oraz męski Zespół Wokalny z Dubeczna, rozśpiewany Zespół Folklorystyczny „DOBRYNIANKI” z Dobrynia Dużego.

Były życzenia, toasty i prezenty oraz smaczne i estetycznie podane dania przygotowane przez Panią Agnieszkę Wójtowicz właścicielkę Sali Bankietowej „FABRYKA” w Terespolu. Wszystko to stworzyło wspaniałą rozśpiewaną i roztańczoną atmosferę która sprawiła że pomimo przebytych lat życia wróciła młodość.

                                                                           Tekst: Ryszard Korneluk