JESIENNE PARTY w Galerii Smaków - 12.11.2017. Relacja

 W niedzielę 12 listopada br. w Galerii Smaków odbyła się kolejna edycja wydarzenia kulturalnego pod nazwą ,,Jesienne Party''. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Miejskiej Terespol przy współudziale Agnieszki Drab firmy ,,Bard'' i Tomasza Oleszczuka ,,Trio Dance''.

GALERIA >>>>

Film BiperTV >>>>

O godzinie 19.00 sala Galerii Smaków wypełniła się po brzegi, wieczór rozpoczął Krzysztof Badalski wiceprezes stowarzyszenia wprowadzając gości w klimat wieczoru. Motto wieczoru brzmiało ,,Uśmiechnij się jutro będzie lepiej'', cokolwiek miało by to znaczyć.

Po krótkim wstępie na scenie pojawili się pierwsi artyści, folkowa grupa wokalna ,,Ład'' z Brześcia która swoim występem rozbawiła publiczność. Oklaski i spontaniczna reakcja widowni udzielała się każdemu z obecnych.

Program przygotowany i wyreżyserowany przez Krzysztofa Badalskiego wciągał w klimat wieczoru zgromadzoną publiczność. Na monologi przeplecione projekcjami filmowymi i urywkami muzycznymi publiczność reagowała spontanicznie. Prowadzący program zaproponował wspólne zaśpiewanie piosenki przygotowanej specjalnie na ten wieczór pod tytułem ,,Małe miasteczko''. Autor tekstu piosenki trafnie zobrazował zagadnienia społeczne naszego miasta, publiczność zaś aktywnie włączyła się w jej wspólne zaśpiewanie.

  

Na finał wieczoru wystąpił dobrze znany terespolskiej publiczność Janusz Maleńczuk, w jego wykonaniu można było usłyszeć covery: Queen, Krzysztofa Krawczyka, Czesława Niemena, oraz wiele standardów muzyki rockowej.

Relacje z koncertu rejestrowało Telewizyjne Studio Filmowe Terespol oraz fotografik Krzysztof Tarasiuk. Stowarzyszenie dziękuje publiczności która nie zawiodła, artystom wieczoru oraz partnerom, Agnieszce Drab, Tomaszowi Oleszczukowi z Trio Dance i Mirosławowi Łojko, oraz młodzieży szkolnej z Zespołu Szkół Publicznych numer 1 w Terespolu za pomoc Panu Tomaszowi Oleszczukowi. Składam również podziękowanie nie zawodnemu Waldemarowi Bujalskiemu za pomoc graficzną.

Do zobaczenia za rok - Będzie się działo!

SRGMT