Festyn NIEDZIELA W TERESPOLU, stadion miejski, Terespol 16.07.2017

 Urząd Miasta, Rada Miasta i Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu zapraszają na jeden z najpopularniejszych festynów w regionie, pod nazwą: ,,Niedziela w Terespolu”, który odbędzie się 16 lipca na stadionie miejskim.

Chlubną tradycją tego wydarzenia jest zbiórka pieniędzy na rzecz ciężko chorych dzieci, pochodzących z miasta i okolic. W tym roku zbieramy pieniądze dla 8 letniej Paulinki Oleszczuk od urodzenia chorej na: przepuklinę oponowo-rdzeniową, rozszczep kręgosłupa i wodogłowie, które powodują inne schorzenia w organizmie. Dziecko wymaga nieustannej opieki i rehabilitacji. Zebrane fundusze pomogą we współfinansowaniu jego długotrwałego i kosztownego leczenia.

        

            

Tradycyjnie zadbaliśmy o wszechstronny i urozmaicony program, tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Wystąpią: niezwykle żywiołowy zespół folkowy Czeremszyna, gwiazdy muzyki disco polo AFTER PARTY, niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej, zespół – WILKI, który poprzedzi folkowo/rockowy zespół z Białorusi - Dzieciuki. Na zakończenie wystąpią cenieni w kraju i za granicą twórcy muzyki elektronicznej Kuba&Neitan. W programie festynu nie zabraknie także zabaw animacyjnych dla dzieci, prezentacji lokalnych twórców i zaproszonych gości. 

PROGRAM:
15:00 – przemarsz z orkiestrą przez miasto,
15:30 – koncert Orkiestry Dętej;
16:00 – występy wykonawców z Brześcia (BY) Angelina Pipper, Teatr Tańca ,,Fantazja"                                            i Łucka (UA): dziecięca grupa folkowa ,,Werweczka” i chór ,,Liszczani”
17:15 – oficjalne otwarcie
17:30 – CZEREMSZYNA - gwiada etno/folk >>>
18:45 – AFTER PARTY - gwiazda disco polo >>>
20:00 – DZIECIUKI - folk/rock z Białorusi >>>
21:00 – WILKI - legenda polskiego rocka >>>
22:30 – pokaz sztucznych ogni
22:45 – KUBA & NEITAN - gwiazda elektro/hause >>>
00:30 – DJ Ozi - dyskoteka
02:00 – zakończenie