VII Szachowe Grand Prix Terespol, runda 2 - 23.04.2017. Relacja.

W niedzielę 23 kwietnia br. w sali bankietowej Galerii Smaków w Terespolu 33 uczestników walczyło o zwycięstwo w 2 rudzie VII Szachowego Grand Prix Terespola. 

Podczas zawodów odbyła się zbiórka pieniędzy (do puszki) na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnej Kamili Tarasiuk z Terespola. Akcję charytatywną koordynowała Fundacja ,,Spróbuj Ponownie z Nami" z Terespola.

RELACJA >>>>>>

GALERIA >>>>

Wyniki 2 rundy prezentowały się następującow kategorii kobiet zwyciężyła Hanna Nurzyńska, w kategorii do lat 12 wygrał Wiktor Kukawski, w kategorii do lat 18 najlepszy okazał się Jakub Niczyporuk, w kategorii Open zwyciężył Mateusz Prokopiuk 

Organizatorami zawodów byli: restauracja ,,Galeria Smaków" Agnieszki Drab, Fundacja „Spróbuj Ponownie z nami” Tomasza Niedźwiedziuka, Urząd Miasta Terespol, Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu oraz klub szachowy MOK „Debiut” Terespol.

Wszystkich zainteresowanych kontynuacją cyklu naszych turniejów zapraszamy po wakacjach na 3 rundę VII Grand Prix.

                                               .........................

Dzień wcześniej, w sobotę 22 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej, odbył się 6 runda Bialskiej Ligi Szachowej. Jednocześnie było to podsumowanie całego cyklu rozgrywkowego.

 W kategorii ponadgimnazjalnej zwyciężył Mateusz Prokopiuk a Piotr Pytka w kategorii szkół podstawowych chłopców klas IV-VI zajął 3 miejsce. Pozostali członkowie klubu także zajęli dobre miejsca w swych kategoriach wiekowych. Gratulujemy!