Obchody Dnia Kobiet na sportowo i kulturalnie 04-05.03.2017. Relacja..

 Obchody przypadającego na 8 marca Dnia Kobiet, w Terespolu odbyły się w miniony weekend, czyli 4 i 5 marca. Pierwszy dzień na sportowo, drugi miał charakter artystyczny.

W niedzielę w restauracji Galeria Smaków o godzinie 16:00 można było bezpłatnie zrobić makijaż i masaż. Udzielano również porad zdrowego stylu życia. Można było również dokonać zakupu niestandardowej biżuterii.

Program artystyczny rozpoczął iluzjonista Yasha (Igor Lewandowski) z Lublina. Kolejną atrakcję zaserwował miłośnik podroży, fotograf - Sebastian Bielak pochodzący z Krakowa. Opowiedział o swojej podroży na grecką wyspę Thassos.

RELACJA >>>>>>>>

GALERIA >>>>>>>

Władze miasta: burmistrz Jacek Danieluk oraz radny Wiesław Krzemiński wręczyli każdej kobiecie kwiaty. Rozlosowano też 20 nagród. Na zakończenie. set przebojów zaprezentowało 3 dżentelmenów, czyli - Adrian Litewka Trio. Nie zabrakło bisów.

Dzień wcześniej, w sobotę w MOK Terespol, w hali sportowej, odbył się mecz piłki nożnej kobiet. 13 zawodniczek rozegrało mecz, który trwał 30 min (2x15'). Po zaciętym boju zwyciężyła drużyna pomarańczowych.