Hip Hopowy koncert zespołu GUOVA w Terespolu + DTM - w Galerii Smaków (09.03.2013) !!!

W nowo-otwartej Galerii Smaków mieszczącej się obecnie w budynku przy parku miejskim, odbył się 9 marca pierwszy, od niepamiętnych czasów, stricte hip hopowy koncert w Terespolu.


ARTYKUŁ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

GALERIA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Na ,,scenie” jako pierwsi zaczęli chłopaki z lokalnego składu DTM (Dzieci Trzeciego Milenium) i taneczny zespół The East Border Crew (również z GOK Koroszczyn).Supporty wspólnie stworzyły możliwie najlepszy support przed gwiazdą wieczoru, zespołem GOUVA. Zespół złożony z 2 beatboxerów i jednocześnie hypemanów (MuzaMan i Prus) dowodzony jest przez Aleksandrę ,,GUOVA” Głowińską, utalentowaną przedstawicielkę kobiecego rapu. Gouva zaprezentowała swoje utwory zarówno z nowego albumu ,,Śmietnik” jak również starsze kompozycje. Koncert wypadł świetnie, nie obyło się bez składania autografów i podpisywania płyt.

Bardzo udana impreza została zorganizowana dzięki uprzejmości i wsparciu: Agnieszka Drab, właścicielki restauracji Galeria Smaków, Firmie Hydrauliczno-Narzędziowej ,,MAJSTER” – Krzysztof Kwiatkowski (mieści się naprzeciwko ,,Młodego Lasku”), Tomaszowi Oleszczukowi z zespołu ,,Trio Dance", który nagłaśniał całą imprezę.