Warsztaty (bezpłatne) z Arteterapii 05.11.2011

Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu zaprasza na warsztaty z Arteterapii,

które odbędą się w dniu 5 listopada (sobota) 2011r. MOK Terespol, sala 34.

Rozpoczęcie 10.00 planowane zakończenie 16.00

Temat: Razem i osobno - trzy garście inspiracji


Szkolenia dla pedagogów, animatorów kultury, nauczycieli i liderów społecznych polegać będą na nauce spontaniczność w działaniu, element zaskoczenia i niespodzianki. Z pewnością biorący udział zapoznają się z różnorodnymi technikami i zabawami plastycznymi.

Prosimy przynieść ze sobą od 4 do 8 zdjęć !!!!!!!!!!!!

Prowadzący:

Monika Stopczyńska - pedagog, animator kultury, uczestnik ikk arteterapia - kultura przeciw wykluczeniu, współpracuje z firmami edukacyjnymi i szkoleniowymi, bierze udział w różnych projektach, prowadzi warsztaty artystyczne wg autorskiego programu dla dzieci, młodzieży i seniorów.

Krzysztof Wróblewski - animator kultury, uczestnik ikk arteterapia - kultura przeciw wykluczeniu, bierze udział w różnych projektach min. w niemiecko-polskim projekcie cyrkowym.

Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu do piątku tj. 04 listopada do godziny 15.00 (83 375 22-65, 507 170 018 lub mailowo: mokterespol@wp.pl )

Szkolenie jest realizowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w Warszawie, w ramach programu Dom Kultury+ Priorytet I Szkolenia, którego Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu jest beneficjentem.