Warsztaty teatralne dla młodzieży; 27-30 października

Zapraszamy młodzież (15-18 lat) do udziału w 4 dniowych bezpłatnych warsztatach teatralnych, które odbędą się w MOK w dniach 27-30 października !!!

Warsztaty poprowadzi Bartosz Mazur - aktor teatralny (Stowarzyszenie Studio Teatralne Koło), Latający Animator Kultury Towarzystwa Inicjatyw Twórczych ,,ę", instruktor teatralny.

Zagadnienia warsztatowe:

*Integracja - zabawy i ćwiczenia integracyjne 
*Ćwiczenia na koncentrację indywidualną i koncentracje w grupie
*Uwaga sceniczna, zainteresowanie sceniczne, przykłady  ćwiczeń  indywidualnych
*Rola wyobraźni. Ćwiczenia na rozbudzanie wyobraźni Codzienny trening wyobraźni
*Przykłady zabaw i ćwiczeń rozluźniających
*Pojęcie "Napięcia mięśniowego"
*Ćwiczenia oddechowe
*Podstawy emisji i artykulacji
*Elementarne zadania aktorskie.

Cały trening sceniczny posłuży nam do zbudowania etiud, które zwieńczą naszą pracę.

Zapraszamy do udziału młodzież w wieku 15-18 lat. Prowadzimy wstępne zapisy w MOKu. należy przyjść osobiście, zadzwonić (83 375 22-65 lub 507 170 018 lub mailowo: mokterespol@wp.pl)

Stworzony przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ,,ę" program - Latający Animatorzy Kultury, jest odpowiedzią na potrzeby domów kultury biorących udział w Dom Kultury + Narodowego Centrum Kultury. Wraz z Narodowym Centrum Kultury inicjujemy zmiany w funkcjonowaniu lokalnych, małych instytucji kultury.

WAŻNE : Wydarzenie - Warsztaty teatralne z Latającym Animatorem Kultury - realizowane jest w ramach projektu ,,Akcja Qltura+ w Terespolu". Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Narodowego Centrum Kultury i naszemu udziałowi w programie DOM KULTURY+