26 Finał WOŚP w Terespolu - 14.01.2018

Tradycyjnie w 2 niedzielę nowego roku odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która swoim zasięgiem obejmuje już nie tylko Polskę ale także cały świat. Tegoroczne hasło akcji brzmiało - ,,Dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków".

 Kilkudziesięciu wolontariuszy (dzieci i młodzież) w niedzielę 14 stycznia od samego rana zbierało pieniądze do puszek. W tej edycji finału orkiestry zebrano łącznie W tej edycji finału Orkiestry zebrano łącznie 18454,48 zł. Jest to nasz NOWY REKORD!!! 

ARTYKUŁ >>>>>

GALERIA >>>>

Galeria Goniec Terespolski>>>>

Galeria Biała24 >>>>

Wideo BiperTV >>>>

Program w Terespolu rozpoczął się o 10:00 od Międzynarodowego Turnieju Eisstocka, który rozegrano przy Akademickim Liceum PSW w Terespolu.  O godzinie 11:00 przy Urzędzie Miasta Terespol odbył się III Bieg Uliczny pn. ,,Policz się z cukrzycą".

Program artystyczny oraz aukcje rozpoczęto w MOK o godzinie 16:00. Na początek wystąpiły z układami tanecznymi 3 letnie dzieci z Przedszkola Miejskiego a potem jasełka zaprezentowały 6 latki z ZSP nr1. Następnie zaśpiewała młoda obiecująca wokalistka z Terespola Zuzanna Wic, wykonując utwory z repertuaru Kayah i Varius Manx.

Około godziny 18:00 przed licznie zebraną publicznością zaprezentowały się 3 sekcje taneczne zespołu FLESZ a specjalnie przygotowany układ zaprezentowały kobiety uczęszczające na zajęcia z Cardio Dance.

Na zakończenie imprezy wystąpił znany w regionie młody wokalista Adrian Litewka z gitarzystą Piotrem Mincewiczem. Panowie zaprezentowali w akustycznych aranżacjach utwory m.in. m.in. zespołu Ira, Bracia, Whitesnake czy samego Stinga. Na zakończenie imprezy odbył się pokaz sztucznych ogni, czyli popularne ,,Światełko do Nieba".

W imieniu szefowej sztabu WOŚP w Terespolu – Katarzyny Polaczuk, składamy najserdeczniejsze podziękowania naszym WOLONTARIUSZOM - wspaniałej młodzieży z Terespola i okolic.

                                      

 Szczegóły ogólnoświatowej akcji - https://www.wosp.org.pl/final/26-final