Młodzi piłkarze z sukcesami na Ukrainie!

 Złoto, srebro i brąz zdobyły drużyny młodzików Granicy Terespol i MOK-u Terespol podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej "Christmas Cup" Adrenalina w Łucku na Ukrainie, który odbywał się w drugim tygodniu stycznia br.

Artykuł >>>>>

GALERIA >>>>

Podopieczni Wojciecha Machnowskiego mierzyli się w gronie 36 zespołów. Chłopcy z rocznika 2010 nie mieli sobie równych. Wygrali obie grupy i spotkały się w meczu finałowym. Granica Terespol wygrała 4:1 z MOK-iem. Starsi chłopcy z Granicy Terespol z rocznika 2008 w spotkaniu o najniższe (III) miejsce na podium, ograli 1:0 Wołyń II Łuck po trafieniu Jakuba Machnowskiego. 

Terespolanie spędzili w Łucku cztery dni. W czerwcu grali tam na boiskach podobnych do naszych Orlików, a teraz w ogromnej hali, która wyposażona jest w cztery boiska. W jej piwnicach były ściany wspinaczkowe i tory przeszkód.

W wyjeździe wzięło udział 50 osób. Oprócz młodych zawodników do pojechali rodzice, którzy głośno dopingowali swoje pociechy. Wyjazd zorganizowano dzięki wsparciu burmistrza Jacka Danieluka i sekretarza Józefa Paderewskiego.